Brzesko wiadomości

Jednego dnia brzescy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi

Brzesko wiadomości. W zeszłym tygodniu funkcjonariusze wydziału kryminalnego brzeskiej policji zatrzymali w ciągu jednego dnia dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 53-latka poszukiwano trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, z kolei 27-latek poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

Starszy z nich poszukiwany był na podstawie aż trzech listów gończych do odbycia kary w łącznym wymiarze ponad jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzna ten ukrywał się na terenie Niemiec. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że w ostatnim czasie poszukiwany powrócił do Polski i przebywa obecnie na terenie województwa opolskiego. Brzescy policjanci udali się pod ustalony adres  przebywania mężczyzny, gdzie został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Zakładu Karnego w Tarnowie celem odbycia zasądzonych kar.

Drugi z zatrzymanych, 27-letni mężczyzna, był natomiast poszukiwany na podstawie listu gończego, wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu (woj. łódzkie), jako osoba podejrzana o dokonywanie oszustw internetowych. Realizując czynności w sprawie, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie Poznania. We współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce zatrzymano mężczyznę, którego następnie doprowadzono do Aresztu Śledczego w Poznaniu.

źródło: KPP Brzesko, fot. policja.gov.pl

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search